Galerie

Program CARAT disponuje mocným 3D-zobrazením, které umožňuje vytvářet průchody interiérem v reálném čase. Jako malá ukázka jsou zde prezentovány 4 videa. Vystavená videa mají malé rozlišení a snížené detaily, aby se dala rychle prohlédnout (a stáhnout) přes internet.

Video lze samozřejmě generovat v různém rozlišení (kvalitě) a následně např. vypálit na CD.

Program umožňuje generovat video ve formátu AVI v různých typech kompresí (kodecích).

Kuchyně s ostrůvkem-barem v bílé barvě laku. Linka s mytím uprostřed v levé části a varnou deskou vpravo.
Jedná se o kuchyni výrobce NOBILIA s ostrůvkem v bílé barvě laku. Linka s mytím uprostřed, vlevo s pečící troubou nahoře vestavěnou v polovysoké skříni a vpravo s myčkou. Ostrůvek s varnou deskou a ostrůvkovým odsavačem.
Jedná se o „L“ kuchyni výrobce NOBILIA v hnědém barevném tónu v masivu s mytím v diagonální rohové desce a varným centrem s troubou, varnou deskou a nástěnným odsavačem. Jídelní kout není úmyslně zobrazen pro lepší pohled na vlastní kuchyni.
Na této ukázce je demonstrováno, že program CARAT umožňuje kreslit nejen kuchyně, ale také libovolné interiéry – zde obývací pokoj. Před oknem s výhledem do zahrady pohovka se stolkem a stojací lampou, na čelní stěně plazmová televize. Vedle na stěně odkládací poličky, pod televizorem skříňky. samozřejmostí je možnost oživení místnosti rostlinami, koberci, krbem, obrazy, soškami apod.. Veškeré objekty v této místnosti, jakož i dekorace v kuchyních výše, jsou vytvořeny ze standarních knihoven objektů programu CARAT, které má zákazník zdarma k dispozici.
 

Zkušenosti našich klientů

  • V době velké konkurence sw…

    Jan Vlach, Majitel studia,
    Kuchyňská studia Dan Küchen


Všechny reference!

Poslední aktuality


Doporučená konfigurace HW 2018

Vážení zákazníci,
na začátku ledna letošního roku společnost CARAT vydala nové požadavky SW CARAT pro konfiguraci hardwaru.

Podrobnosti naleznete v přiloženém dokumentu PDF

Přidáno: před 6 dny

všechny novinky

Napište nám


online podpora je nedostupná