Galerie

Program CARAT disponuje mocným 3D-zobrazením, které umožňuje vytvářet průchody interiérem v reálném čase. Jako malá ukázka jsou zde prezentovány 4 videa. Vystavená videa mají malé rozlišení a snížené detaily, aby se dala rychle prohlédnout (a stáhnout) přes internet.

Video lze samozřejmě generovat v různém rozlišení (kvalitě) a následně např. vypálit na CD.

Program umožňuje generovat video ve formátu AVI v různých typech kompresí (kodecích).

Kuchyně s ostrůvkem-barem v bílé barvě laku. Linka s mytím uprostřed v levé části a varnou deskou vpravo.
Jedná se o kuchyni výrobce NOBILIA s ostrůvkem v bílé barvě laku. Linka s mytím uprostřed, vlevo s pečící troubou nahoře vestavěnou v polovysoké skříni a vpravo s myčkou. Ostrůvek s varnou deskou a ostrůvkovým odsavačem.
Jedná se o „L“ kuchyni výrobce NOBILIA v hnědém barevném tónu v masivu s mytím v diagonální rohové desce a varným centrem s troubou, varnou deskou a nástěnným odsavačem. Jídelní kout není úmyslně zobrazen pro lepší pohled na vlastní kuchyni.
Na této ukázce je demonstrováno, že program CARAT umožňuje kreslit nejen kuchyně, ale také libovolné interiéry – zde obývací pokoj. Před oknem s výhledem do zahrady pohovka se stolkem a stojací lampou, na čelní stěně plazmová televize. Vedle na stěně odkládací poličky, pod televizorem skříňky. samozřejmostí je možnost oživení místnosti rostlinami, koberci, krbem, obrazy, soškami apod.. Veškeré objekty v této místnosti, jakož i dekorace v kuchyních výše, jsou vytvořeny ze standarních knihoven objektů programu CARAT, které má zákazník zdarma k dispozici.
 

Zkušenosti našich klientů

Všechny reference!

Poslední aktuality


CARAT Fórum 2019 - Poděkování

Rádi bychom Vám poděkovali za Váš velký zájem, o 7. ročník konference CARAT Fórum, ktéra se konala 11. 6. v Mikulově.

Více informací zde: CARAT FÓRUM 2019
postcard.jpg

Přidáno: před 28 dny

všechny novinky

Napište nám


online podpora je nedostupná